Konsultacja Google Ads – zarezerwuj wideo spotkanie 1:1

Łukasz Wiśniak Łukasz Wiśniak, dnia 2023.10.26

Chcesz zwiększyć widoczność swojej firmy w internecie? Zastanawiasz się, jak wykorzystać swój budżet na reklamę, aby osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji? A może już przeprowadziłeś kampanie Google Ads, ale rezultaty pozostawiają wiele do życzenia? Jeśli tak, to właśnie znalazłeś odpowiedź na swoje pytania! Konsultacja Google Ads pomoże Ci podjąć właściwe decyzje i poprawić efektywność Twoich kampanii reklamowych.

Na czym polega konsultacja online dotycząca Google Ads?

Konsultacje Google Ads to indywidualne spotkanie online, które ma na celu zoptymalizowanie Twoich kampanii reklamowych. Sprawdź, czego możesz się spodziewać:

 • W jakiej formie jest spotkanie? Łączymy się jeden na jeden poprzez wideokonferencję. Możemy korzystać z Google Meet lub Microsoft Teams, w zależności od preferowanego przez Ciebie narzędzia.
 • Na czym polega taka konsultacja? Na żywo przeklikujemy się przez Twoje konto reklamowe, analizując wszystkie kampanie. Omawiamy te obszary, które są dla Ciebie ważne i z którymi napotkałeś trudności.
 • Jak powinieneś przygotować się do konsultacji? Przed spotkaniem dostaję od Ciebie pełną rozpiskę – listę zagadnień i obszarów, które mają być poruszone podczas konsultacji. Dzięki temu mogę się odpowiednio przygotować, aby nasze spotkanie było jak najbardziej efektywne.
 • Dlaczego wcześniejsze zapoznanie się z kontem reklamowym jest ważne? Dzięki wcześniejszemu zapoznaniu się z Twoim kontem reklamowym, konsultacja przebiega sprawnie. Nie tracimy czasu na poznawanie konta od podstaw. Skupiamy się na przekazywaniu wniosków i najbardziej wartościowych informacji.
 • Jakie są korzyści z konsultacji 1:1? Moim celem jest, abyś po konsultacji miał jasny obraz tego, co możesz poprawić w swoich kampaniach, oraz jakie kroki podjąć, aby osiągnąć lepsze rezultaty. Chcę, abyś czuł, że inwestycja w konsultacje przynosi realne korzyści dla Twojego biznesu.

Zaplanuj konsultacje już dziś i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać! Czekam na nasze spotkanie!

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji 1:1?

Rozmowa ze specjalistą w branży Google Ads to nieoceniona pomoc dla przedsiębiorcy. Niska widoczność, słabe wyniki kampanii reklamowych, marnowanie budżetu – takie problemy zdarzają się bardzo często, ale można temu zaradzić. Korzystając z konsultacji Google Ads, nie tylko uzyskasz praktyczne porady, ale także wiele więcej korzyści:

 • Pełen profesjonalizm  – konsultacja to szansa na indywidualną rozmowę z doświadczonym specjalistą, który od lat zajmuje się prowadzeniem i optymalizacją kampanii Google Ads.
 • Indywidualne podejście – cały przebieg konsultacji skupia się na Twoich indywidualnych potrzebach i celach biznesowych, które chcesz osiągnąć.
 • Sprawdzone porady od specjalisty – konsultacja, to nie tylko zwykła rozmowa. Dowiesz się tam, jak skutecznie przygotować i zoptymalizować swoje reklamy.
 • Wiedza dotycząca kontroli nad budżetem – podczas takiej wideo rozmowy nauczysz się także efektywnie zarządzać swoim budżetem reklamowym, tak aby nie marnować swoich finansów.
 • Zrozumienie mechanizmów Google Ads – początkowo platforma Google Ads może wydawać się skomplikowana i niezrozumiała, ale nie martw się, dowiesz się także, jak dokładnie funkcjonuje ten system.
 • Uniknięcie kosztownych błędów – konsultacja pomoże Ci unikać pułapek w Google Ads i co ważne, nie stracić pieniędzy.
 • Aktualne informacje – zapoznasz się z najnowszymi trendami i możliwościami, jakie oferuje platforma Google Ads.
 • Strategia konkurencyjna – poznasz triki, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurentów i przyciągnąć więcej klientów.
 • Oszczędność czasu – korzystając z wiedzy długoletniego eksperta oszczędzasz swój cenny czas, potrzebny na inne obowiązki biznesowe.
 • Wsparcie po konsultacjach – po konsultacji nie zostajesz sam, oferuję dalsze wsparcie w razie pytań czy wątpliwości.

Dodatkowe korzyści? Oczywiście!

 • Zamiast eksperymentować na własną rękę, skorzystasz z wiedzy i doświadczenia eksperta Google Ads.
 • Dowiesz się, jak budować rozpoznawalność marki w sieci i przyciągać lojalnych klientów.
 • Dowiesz się, jak działają analizy i raporty w Google Ads, dzięki którym będziesz mógł śledzić skuteczność swoich kampanii.
 • Zyskasz strategię reklamową dostosowaną do Twoich unikalnych celów i branży.

Nie czekaj, zainwestuj w swój sukces! Konsultacje Google Ads to inwestycja, która szybko się zwróci. Dzięki nim zyskasz nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim realne korzyści dla Twojego biznesu. Czekam na Ciebie!

Czy spodobał Ci się ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis!

Podziel się
Autor

Łukasz Wiśniak

Od 2011 roku zajmuję się marketingiem w wyszukiwarkach internetowych. Jestem Certyfikowanym Specjalistą Google Ads. Prowadzę kampanie, udzielam konsultacji, a także dzielę się wiedzą i doświadczeniem podczas praktycznych szkoleń z Google Ads. Jako konsultant i audytor pomagam też domom mediowym lub bezpośrednio klientom w opracowaniu strategii, audytowaniu kont reklamowych lub też mówiąc kolokwialnie szybkim "podkręceniu" wyników kampanii Google ads. Wykładam również na uczelniach wyższych. Na Akademii Leona Koźminskiego prowadzę praktyczne zajęcia z reklamy w Google Ads (reklama w wyszukiwarce Google, reklama video w YouTube, kampanie produktowe w Google Shopping) oraz Google Analytics. Gościnnie miałem okazję również prowadzić warsztaty z reklamy Google Ads w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Zobacz wszystkie wpisy napisane przez Łukasz Wiśniak
Najświeższe informacje

Dołącz do newslettera.
Bądź na bieżąco!

Blog

Najnowsze artykuły