Freelancer Google Ads
Łukasz Wiśniak

Jako Freelancer Google Ads zajmuję się prowadzeniem kampanii reklamowych w Google Ads nastawionych na efekt. Stworzę strategię obecności Twojej marki w Google. Prowadzę autorskie szkolenia z reklamy w Google Ads i dzielę się doświadczeniem ze studentami renomowanych uczelni.1/6

Doświadczenie

Od ponad 11 lat zajmuję się marketingiem w wyszukiwarkach i pomagam mniejszym firmom oraz wielkim korporacjom zwiększać sprzedaż poprzez reklamę w Google Ads.

2/6

Prowadzenie kampanii

Jeżeli szukasz agencji SEM lub freelancera Google Ads to zachęcam Cię to skorzystania z moich usług. Kompleksowo zajmiemy się marketingiem internetowym dla Ciebie.

3/6

Wykłady na uczelniach

Prowadziłem praktyczne zajęcia z Google Ads na studiach podyplomowych z Marketingu Internetowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

4/6

Szkolenia Google Ads

Szkolenia Google Ads

Szkolenia indywidualne

Szkolenia dla firm

5/6

Audyty SEM

Przeprowadzam audyty kampanii Google Ads. Wskazuję obszary do optymalizacji, rekomenduję zmiany i przedstawiam swoją strategię na zwiększenie efektywności audytowanej kampanii reklamowej

6/6

Konsultacje

Wspieram Marki oraz domy mediowe, a także innych specjalistów w audytowaniu, optymalizacji, tworzeniu strategii na potrzeby kampanii Google Ads.

Opinie

Co mówią o mnie?

Szczerze mogę polecić Łukasza jako specjalistę w zakresie optymalizacji kampanii efektywnościowych na platformie YouTube. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w super atmosferze, a wyniki działań były bardzo satysfakcjonujące.

Joanna Lelejko, SoSpecial.pl

Kampania bardzo podniosła nam wyniki pozyskiwanych klientów. Pomogła nam znaleźć kilkadziesiąt klientów z dnia na dzień, co przełożyło się na setki dostarczonych paczek. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Bartek Regulski & Filip Kot, PickPack.pl

Współpracowałam z Łukaszem przy kampanii zasięgowej oraz pod konwersję na sprzedaż w YouTube. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi i przygotowanej strategii. Łukasz świetnie sprawdził się również w roli eksperta na mojej konferencji Kampania WOW.

Magdalena Pawłowska, MagdalenaP.com & KampaniaWOW.pl

Ogromne doświadczenie i wiedza na temat ekosystemu reklamowego Google'a. Współpraca z Łukaszem układa się na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić Łukasza tym, którzy szukają profesjonalnych usług SEM.

Michał Bąk, MarketingiBiznes.pl

Największym plusem u Łukasza jest ogromny bagaż doświadczeń, łatwość przekazywania wiedzy i prowadzenie praktycznych warsztatów na uczelniach. To od razu się czuje podczas szkolenia, że jest one ułożone i przemyślane tak, by krok po kroku rozpakować temat w odpowiedniej kolejności.

Jan Jankowski,
01 05
Social Media

Tutaj też jestem!