Kampanie Google Ads Gdańsk

Kampanie w Google dla firm w Gdańsku

Kampanie Google Ads Gdańsk

Wypróbuj Google Ads w działaniach marketingowych swojej firmy. To narzędzie pozwoli Ci dotrzeć do osób znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie – kraju, województwie, mieście, dzielnicy lub innym mniejszym obszarze.

Reklamuj firmę lokalnie w Gdańsku

Reklamy tekstowe w wyszukiwarce to jedna z najczęściej wybieranych form reklamy w Google. Musisz również wiedzieć, że to nie wszystko na co stać Google Ads. Wśród dostępnych metod dotarcia do użytkowników są jeszcze reklamy produktowe Google Shopping, kampanie reklamowe w Google Maps, YouTube, Gmail i tysiącach innych witryn internetowych, na których można wyświetlać reklamy banerowe. Reklama w Google ułatwi klientom odnalezienie Twojego biznesu przez potencjalnych klientów.

Pokaż swój biznes osobom w wybranej lokalizacji

Zaawansowane kierowanie wg lokalizacji pozwala precyzyjnie dotrzeć do odpowiednich odbiorców reklam. Domyślnie proponowane jest wykorzystanie kierowania reklam na całą Polskę. W przypadku lokalnych firm, nie ma potrzeby emitowania reklam na terenie całego kraju dlatego idealnym rozwiązaniem jest zawężenie kierowania do województwa, miasta, dzielnicy lub mniejszych obszarów.

Kampania Google Ads Gdańsk

W przypadku firm zlokalizowanych w Gdańsku przykładowe geolokalizacje to:

  • województwo pomorskie
  • miasto Gdańsk
  • dzielnice, np. Wrzeszcz
  • kody pocztowe (promień w km)
  • promień wokół danej lokalizacji
Kampanie Google Ads Gdańsk

Złóż zapytanie


    Social Media

    Tutaj też jestem!