Jak pobrać fakturę w Google Ads (AdWords) – Krok po kroku

Łukasz Wiśniak Łukasz Wiśniak, dnia 2019.07.07

Zakończył się miesiąc i chcesz pobrać fakturę google ads za działania reklamowe z poprzedniego miesiąca? Pobranie faktury za kampanię reklamową w systemie Google Ads jest banalnie proste. Jednak temat ten pojawia się często. Dlatego powstał ten wpis.

Pamiętaj: Faktury w Google Ads za poprzedni miesiąc udostępniane są w panelu Google Adwords (Google Ads) maksymalnie do piątego dnia roboczego.

Pobierz fakturę Google Ads w 4 prostych krokach

1. Kliknij ikonkę „Narzędzia” w prawym górnym rogu.

2. Następnie wybierz „Rozliczenia i płatności”, które znajdują się w „Konfiguracja

3. Teraz po lewej stronie po wybraniu „Transakcje” pojawi się historia wszystkich transakcji jakie były dokonane na koncie Google Ads. Chcąc pobrać fakturę za adwords należy odfiltrować jest wybierając „VAT” w taki sposób jak na poniższym zrzucie z ekranu. Jeżeli chcesz pobrać fakturę za Google AdWords z poprzedniego miesiąca, wystarczy, że w kolejnym polu wybierzesz „Poprzedni miesiąc”

Promocja na pierwszą kampanię

Wyślij zapytanie, a otrzymasz wycenę kampanii!
Oferta obowiązuje do 18 lipca lub wyczerpania kodów promocyjnych.


  4. Teraz możesz pobrać Fakturę Google Ads (jako plik PDF) klikając na jej nazwę w postaci ciągu liczb w kolorze niebieskim.

  Przeczytaj również:

  Czy spodobał Ci się ten artykuł?

  Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

  Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 6

  Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis!

  Podziel się
  Autor

  Łukasz Wiśniak

  Od 2011 roku zajmuję się marketingiem w wyszukiwarkach internetowych. Jestem Certyfikowanym Specjalistą Google Ads. Prowadzę kampanie, udzielam konsultacji, a także dzielę się wiedzą i doświadczeniem podczas praktycznych szkoleń z Google Ads. Jako konsultant i audytor pomagam też domom mediowym lub bezpośrednio klientom w opracowaniu strategii, audytowaniu kont reklamowych lub też mówiąc kolokwialnie szybkim "podkręceniu" wyników kampanii Google ads. Wykładam również na uczelniach wyższych. Na Akademii Leona Koźminskiego prowadzę praktyczne zajęcia z reklamy w Google Ads (reklama w wyszukiwarce Google, reklama video w YouTube, kampanie produktowe w Google Shopping) oraz Google Analytics. Gościnnie miałem okazję również prowadzić warsztaty z reklamy Google Ads w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


  Zobacz wszystkie wpisy napisane przez Łukasz Wiśniak
  Najświeższe informacje

  Dołącz do newslettera.
  Bądź na bieżąco!

  Blog

  Najnowsze artykuły